Терміни подачі

Шановні автори! 

 

Редакційна колегія журналу «Наука і освіта» наразі приймає статті до
випуску № 3 до 31 жовтня 2022 року

 

ПСИХОЛОГІЯ - МЕДИЦИНА - ПЕДАГОГІКА

 

 *** 

  

Автори, які опублікують свою статтю в № 3 за 2022 р. на загальних умовах зі сплатою публікаційного внеску, матимуть можливість двічі впродовж поточного року і до кінця 2023 року опублікувати безоплатно свій доробок у наступних номерах видання.
Ми продовжуємо підтримувати кожного науковця в цей складний час! 

 

Для опублікування статті у науковому журналі «Наука і освіта» № 3 за 2022 р. необхідно не пізніше 31 жовтня 2022 року:

1. Заповнити довідку про автора (посилання)

2. На електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. надіслати статтю, оформлену згідно з вказаними вимогами, та копію квитанції про сплату публікаційного внеску.

Редакція журналу здійснює внутрішнє анонімне рецензування статей та перевірку на наявність плагіату, після чого автори отримують реквізити для оплати публікаційного внеску.

Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

Після отримання підтвердження від редколегії про прийняття статті до публікації надаються реквізити для сплати публікаційного внеску.

Вартість публікації становить 1000 гривень (за 16 сторінок). Кожна додаткова сторінка сплачується окремо у розмірі 40 гривень. Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з рецензуванням, коректурою і редагуванням статей, макетуванням журналу та розміщенням його електронної версії.

Електронна версія журналу своєчасно розміщується у відкритому доступі на сайті видання – до 30 грудня 2022 р.

За бажанням автор статті може замовити собі друкований примірник журналу. Вартість друкованого примірника – 800 гривень, які необхідно сплатити додатково до публікаційного внеску.

Друкований примірник буде відправлений авторам статей, які його замовлять, до 30 січня 2023 р.

Підтвердження оплати (фото або скан-копію квитанції) автор надсилає на ел. пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зразок оформлення назви електронних файлів: Шевчук_І.І._стаття, Шевчук_І.І._квитанція.

 
 
         

       
   
   
         

 

©2022 Університет Ушинського. Всі права захищені, мабуть.