Терміни подачі

Шановні автори! 

 

Редакційна колегія журналу «Наука і освіта» наразі приймає статті до
випуску № 2 до 31 травня 2024 року

 

ПСИХОЛОГІЯ - МЕДИЦИНА - ПЕДАГОГІКА - СОЦІАЛЬНА РОБОТА

 ***  

Для опублікування статті у науковому журналі «Наука і освіта» № 2 за 2024 р. необхідно не пізніше 31 травня 2024 року:

1. Заповнити довідку про автора (посилання)

2. На електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. надіслати статтю, оформлену згідно з вказаними вимогами.

Заборона використання наукових праць країни-окупанта

Забороняється цитування в тексті та внесення до бібліографічних списків тих джерел, які опубліковані російською мовою в будь-якій країні, а також джерел іншими мовами, якщо вони опубліковані на території росії та білорусі.

Академічна доброчесність

Редакція видання здійснює внутрішнє анонімне рецензування статей та перевірку на наявність плагіату. Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

Редакція журналу здійснює внутрішнє анонімне рецензування статей та перевірку на наявність плагіату, після чого автори отримують реквізити для оплати публікаційного внеску.

Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

Після отримання підтвердження від редколегії про прийняття статті до публікації надаються реквізити для сплати публікаційного внеску.

Вартість публікації становить 1200 гривень (за 16 сторінок). Кожна додаткова сторінка сплачується окремо у розмірі 40 гривень. Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з рецензуванням, коректурою і редагуванням статей, макетуванням журналу та розміщенням його електронної версії.

Електронна версія журналу своєчасно розміщується у відкритому доступі на сайті видання – до 31 липня 2024 р.

За бажанням автор статті може замовити собі друкований примірник журналу. Вартість друкованого примірника – 800 гривень, які необхідно сплатити додатково до публікаційного внеску.

Друкований примірник буде відправлений авторам статей, які його замовлять, до 31 серпня 2024 р.

Підтвердження оплати (фото або скан-копію квитанції) автор надсилає на ел. пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зразок оформлення назви електронних файлів: Шевчук_І.І._стаття, Шевчук_І.І._квитанція.

 

Завантажити інформаційний лист для авторів

 
 
         

       
   
   
         

 

©2024 Університет Ушинського. Всі права захищені, мабуть.