Ліцензійні умови

Автори надають журналу «Наука і освіта» право на публікацію оригінальних наукових статей та на їх розміщення на офіційному сайті журналу «Наука і освіта», в електронних базах даних, репозитаріях тощо. Автори також пропонують іншій третій стороні право використовувати, поширювати і відтворювати статтю на будь-якому некомерційному носії за умови правильного цитування оригінальної роботи.

 

Академічний журнал «Наука і освіта» працює за ліцензією Creative Commons Attribution International CC-BY , яка дозволяє читати, цитувати, розповсюджувати, копіювати, роздруковувати, завантажувати або робити посилання на електронні тексти статей цього журналу без попереднього дозволу видавця або автора.

 

Зазначене відповідає правилам Комітету з етики в публікаціях – Committee on Publication Ethics (COPE) , Будапештської Декларації відкритого доступу до рецензованих наукових видань та наукових досліджень – Budapest Open Access Initiative (BOAI) та Берлінської Декларації про відкритий доступ до наукових і гуманітарних знань – Berlin Declaration on Open Access to Knowledge in the Sciences and Humanities.

         

       
   
   
         

 

©2021 Університет Ушинського. Всі права захищені, мабуть.