Черненко Н. М. Особливості управління навчальним закладом на засадах ризик-менеджменту

// Наука і освіта.  2015.  №9. –196-200.

Наталія Миколаївна Черненко,
кандидат педагогічних наук,
в.о. професора кафедри управління освітніми закладами та державної служби,
Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського,
вул. Старопортофранківська, 26, м. Одеса, Україна

ОСОБЛИВОСТІ УПРАВЛІННЯ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ НА ЗАСАДАХ РИЗИК-МЕНЕДЖМЕНТУ

У статті уточнено сутність поняття «ризик-менеджмент», обґрунтовано особливості управління на- вчальним закладом на засадах ризик-менеджменту в сучасних умовах. Розкрито підходи, закони, принципи, фу- нкції ризик-менеджменту

принципи, функції, ризик-менеджмент, управління навчальним закладом, ризик.

1.Гончаров С. М. Тлумачний словник економіста / С. М. Гончаров, Н. М. Кушнір ; за ред. проф. С. М. Гончарова. – К. : Центр учбової літератури, 2009. – 264 с. 2.Енциклопедичний словник з державного управління / уклад. Ю. П. Сурмін, В. Д. Бакуменко, А. М. Михненко та ін. ; за ред. Ю. В. Ковбасюка, В. П. Трощанського, Ю. П. Сурміна. – К. : НАДУ, 2010. – 810 с.
3.Макарова Н. Н. Риск-менеджмент (методология управления рисками в организации) : учеб. пос. / Н. Н. Макарова. – Томск : Изд-во Томского политех- нического университета, 2009. – 88 с.
4.Стеченко Д. М. Менеджмент. Словник- довідник / Д. М. Стеченко, А. В. Григорович, А. П. Дука. – Хмельницький : Поділля, 2004. – 587 с.
5.166ASINZS Risk Management Standart 4360:1999 [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http:IIwww.riskmanagement.com.ua.