Листопад О. А. Експериментальне дослідження формування професійно-творчого потенціалу майбутніх вихователів дошкільних навчальних закладів

// Наука і освіта.  2015.  №9. – 125-131.

Олексій Анатолійович Листопад,
кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної педагогіки,
Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського,
вул. Ніщинського, 1, м. Одеса, Україна

ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНО-ТВОРЧОГО ПОТЕНЦІАЛУ МАЙБУТНІХ ВИХОВАТЕЛІВ ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

У статті здійснено аналіз особливостей формування професійно-творчого потенціалу майбутніх вихователів дошкільних навчальних закладів. Визначено критерії та показники сформованості професійно-творчого потенціалу майбутніх вихователів дошкільних навчальних закладів. Представлено результати експериментального досліджен- ня формування професійно-творчого потенціалу майбутніх вихователів дошкільних навчальних закладів.

творчість, професійно-творчий потенціал, формування потенціалу, дошкільні навчальні заклади, вихователі.

1.Бєлєнька Г. В. Формування професійної компе- тентності сучасного вихователя дошкільного навча- льного закладу : [монографія] / Г. В. Бєлєнька. – К. : Університет, 2011. – 320 с.
2.Богуш А. Творче самовираження дошкільників у художньо-мовленнєвій діяльності : [моногра- фія] / А. Богуш, Л. Березовська. – Одеса : М.П. Черка- сов, 2008. – 202 с.
3.Вербець В. В. Педагогічна діагностика форму- вання духовно-творчого потенціалу студентської мо- лоді: [монографія] / В. В. Вербець. – Рівне: Вид-во РДГУ, 2005. – 383 с.
4.Здібності, творчість, обдарованість: теорія, ме- тодика, результати досліджень / За ред. В. О. Моляко, О. Л. Музики. – Житомир: Вид-во Рута, 2006. – 320 с. 5.Кічук Н. В. Формування творчої особистості вчителя / Н. В. Кічук – К., : Либідь, 1991 – 217 с.
6.Розвиток творчої активності майбутніх педаго- гів: теорія і практика: монографія / Е. Е. Карпова, В. В. Нестеренко, О. А. Листопад, Н. В. Кононенко, Т. І Койчева – Одеса, 2005. – 276 с.
7.Сисоєва С. О. Творчий розвиток фахівців в умовах магістратури: [монографія] / С. О. Сисоєва. – К. ТОВ «Видавниче підприємство «ЕДЕЛЬВЕЙС», 2014. – 404 с.