Ситнік С. В. Особливості міжособистісної взаємодії дітей в період рекреації.

// Наука і освіта.  2016.  №9. – 148-153.

Світлана Володимирівна Ситнік

кандидат психологічних наук,

доцент кафедри теорії та методики практичної психології,

Південноукраїнський національний університет імені К. Д. Ушинського,

вул. Фонтанська дорога, 4, м.Одеса, Україна

ОСОБЛИВОСТІ МІЖОСОБИСТІСНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ДІТЕЙ В ПЕРІОД РЕКРЕАЦІЇ

У статті досліджуються психологічні особливості в міжособистісній взаємодії дітей різного віку. Висвітлено вікові закономірності розвитку міжособистісної взаємодії дітей, починаючи з раннього дитинства і до юнацького віку. Емпірично виявлено індивідуально-психологічні особливості підлітків щодо міжособистісної взаємодії. Визначено риси особистості, які сприяють успіху підлітків у міжособистісній взаємодії в період рекреації.

міжособистісна взаємодія, риси особистості, рекреація, індивідуально-психологічні особливості, спілкування.

1.Лисина М. И. Проблемы онтогенеза общения / М. И. Лисина. –М.: Педагогика, 1986. –144 с.

2.Обозов Н. Н. Психология межличностного взаимодействия: Дис. д-ра психол. наук: 19.00.05. /Н. Н. Обозов. –Ленинград. –1979. –380 с.

3.Реан А. А. Психология человека от рождения до смерти / А. А. Реан. –СПб: Прайм-Еврознак. –2002 г. –656 с.

4.Симоненко С. Н. Актуальные проблемы рекреационной психологии детства / С. Н. Симоненко,Э. Б. Лебединский // Наука і освіта. Спецвипуск: «Актуальні проблеми рекреаційної психології дитинства». –Одеса, 2011. –No11.–С. 6-7