Дерека Т. Г. Сучасний стан неперервної професiйної пiдготовки фахiвцiв фiзичного виховання

// Наука і освіта.  2016.  №10. – 5-11.

Тетяна Григорівна Дерека,
кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент,
завідувач кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту,
Київський університет імені Бориса Грінченка,
вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2, м. Київ, Україна
ORCID iD 0000-0001-8636-0792

СУЧАСНИЙ СТАН НЕПЕРЕРВНОЇ ПРОФЕСIЙНОЇ ПIДГОТОВКИ ФАХIВЦIВ ФIЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Актуальність формування соціальної активності громадян розглядається в процесі становлення публічно- го управління в Україні. Метою дослідження визначено вплив феномену індивідуальної активності в сфері пуб- лічного управління на прийняття управлінських рішень. Під час дослідження використався аналітичний метод, анкетування державних службовців та методика діагностики особистості на мотивацію до успіху Т. Елерса. Наведено дані щодо проблематики підвищення індивідуальної активності в процесі прийняття рішень органа- ми публічного управління. Проаналізовано вплив мотивації державних службовців на їхню активність у проце- дурах прийняття управлінських рішень. Сформовано модель впливу феномену активності на прийняття рі- шень у сфері публічного управління. Напрямом подальших досліджень розглядається вивчення впливу індивідуа- льної активності державних службовців на прийняття ризикованих рішень

неперервна освіта, професійна підготовка, професійні вершини, саморозвиток, фахівець, фізичне виховання.

1. Дерека Т. Г. Неперервна професійна підготовка фахівців фізичного виховання: акмеологічні засади [монографія] / Т. Г. Дерека; за ред. С. О. Сисоєвої. – Київ : Видавництво ВП «Едельвейс», 2016. – 528 с.
2. Диба Т. Г. Вступ до спецiальностi: фiзичне виховання. Модуль 2 : навч. посiб. / Т. Г. Диба, Т. В. Нестерова, О. М. Колумбет. – К. : Київ. ун-т iм. Б.Грiнченка, 2011. – 108 с.
3. Диба Т. Г. Сучасні аспекти формування змісту неперервної професійної підготовки фахівців фізичного виховання / Т. Г. Диба // Педагогічний процес: теорія і практика, 2015. – №5-6 – С. 16-21.
4. Зaкон Укрaїни «Про вищу освiту» (№ 1556- VII вiд 01.07.2014) [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2984-14.
5. Комюнiке в Льовенi i Лувенiля Ньов (2009). [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://lpehea.in.ua/rozvitok-iepvo/1na-shlyahu-doievropeyskogo-prostoru-vishchoyi-osviti-2020.
6. Освітологія: хрестоматія: навч. посібник для студентів вищих навчальних закладів / Укладачі Огнев’юк В. О., Сисоєва С. О. – К.: ВП «Едельвейс», 2013. – 744 с.
7. Сущенко Л. П. Професійна підготовка фахівців фізичного виховання та спорту (теоретико- методологічний аспект) : [монографія] / Людмила Петрівна Сущенко. – Запоріжжя : Запорізький держ. ун-т, 2003. – 442 с.