Токарєва С. В. Педагогічні умови підготовки майбутніх учителів фізичної культури до корекційно-оздоровчої роботи в школі

// Наука і освіта.  2015.  №9. –186-190.

Станіслава Валеріївна Токарєва,
тренер-викладач Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Судноремонтник»,
м. Іллічівськ, Україна

ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ДО КОРЕКЦІЙНО-ОЗДОРОВЧОЇ РОБОТИ В ШКОЛІ

У статті наголошується на потребі надання сучасною школою корекційно-оздоровчих послуг учням по- чаткових класів загальноосвітніх шкіл; визначаються умови ефективної професійної підготовки майбутніх учителів фізичної культури до корекційно-оздоровчої роботи в процесі навчання у ВНЗ. колективі, попереджувати й усувати прояви негативної поведінки.

КЛЮЧОВІ СЛОВА:корекційно-оздоровча робота, майбутній вчитель, фізична культура, педагогічні умови, початкова школа.

1. Основы коррекционной педагогики : учебное пособие / А. Д. Гонеев, Н. И. Лифинцева, Н. В. Ялпа- ева ; Под ред. В. А. Сластенина. – М. : Издат. центр Академия, 1999. – 280 с.
2. Долинський Б. Т. Здоров’язбережувальна дія- льність учителя початкової школи : [навчальний посі- бник] / Б. Т. Долинський. – Одеса : Видавець М. П. Черкасов, 2011. – 249 с.
3. Коррекционная педагогика в начальном обра- зовании : [учебное пособие] / Г. Ф. Кумарина, М. Э. Вайнер, Ю. Н. Вьюнкова. – М. : Издат. Центр Академия, 2003. – 320с.
4. Сухомлинский В. А. Сердце отдаю детям. Из- браные произведения [в 5-ти т.]. – К. : Рад. школа, 1980. – Т.3. – 722 с.