Тимченко Г. М., Бережна Н. І., Іваненко Л. О. Розробка системи автоматизованого контролю знань для студентів класичного університету в системі Moodle.

// Наука і освіта.  2015.  №9. –170-175.

Ганна Миколаївна Тимченко,
кандидат біологічних наук, доцент,
директор Центру електронного навчання,
Наталя Ігорівна Бережна,
методист Центру електронного навчання,
Людмила Олександрівна Іваненко,
кандидат біологічних наук, начальник навчальної частини,
Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна,
майдан Свободи, 6, м. Харків, Україна

РОЗРОБКА СИСТЕМИ АВТОМАТИЗОВАНОГО КОНТРОЛЮ ЗНАНЬ ДЛЯ СТУДЕНТІВ КЛАСИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ В СИСТЕМІ MOODLE

У статті розглядається питання розробки систем автоматизованого контролю знань у вигляді тестів із використанням системи Moodle. Використання тестових систем перевірки знань студентів класичного уні- верситету дає можливість зекономити час викладача на перевірку робіт, а систематичний контроль над рів- нем виконання завдань стимулює у студентів підвищення якості навчання за рахунок посилення акценту на ви- рішення складних завдань під час самостійної роботи.

автоматизований контроль знань, тестові системи, форми контролю знань студентів, система Moodle, класичний університет.

1. Волкова Н. П. Професійно-педагогічна кому- нікація : [навч. посіб.] / Н. П. Волкова. – К. : «Акаде- мія», 2006. – 255 с.
2. Ноздрина Л. В. Исследование результатов elearning проектов в высшей школе Украины / Л. В. Ноздрина. [Електронний ресурс]. – Режим дос- тупу: http://ifets.ieee.org/russian/depository.
3. Лобанов Ю. И. Caмообразование в открытой сетевой информационной сфере / Ю. И. Лобанов, О. А. Ильченко // Высшее образование в России. – 2009. №8. – С. 99-103.
4. Педагогика и психология высшей школы: [уч. пос.] / Под ред. М. В. Буланова-Топоркова. – Рос- тов-на-Дону : Феникс, 2002. – 544 с.
5. Тимченко Г. М. Методика викладання диста- нційного курсу БЖД для студентів класичного уні- верситету / Г. М. Тимченко, А. М. Тимченко // Мате- ріали науково-практичного інтернет-семінару «Куль- тура безпеки та цивільний захист в сучасних реаліях України», (м. Ірпінь, 20 травня 2015 р.) – С. 109-113.
6. Тимченко Г. М. Система оценивания знаний по БЖД студентов классического университета в сис- теме MOODLE / Г. М. Тимченко // Збірник науково- методичних праць І Всеукраїнської науково- практичної конференції «Дистанційне навчання – старт із сьогодення в майбутнє» (Харків, 14-15 травня 2015 р.) – С. 183-187.
7. Тимченко Г. М. Формування знань у студентів класичного університету за умов вдосконалення форм аудиторної та самостійної роботи з БЖД / Г. М. Тимченко, А. М. Тимченко // Засоби навчальної та науково-дослідної роботи. – №43, 2014. – С. 214-227.