Павлюк Т. О. Підготовка майбутніх вихователів до використання мультимедійних засобів навчання в професійній діяльності

// Наука і освіта.  2015.  №9. –143-147.

Тетяна Олександрівна Павлюк,
кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки і психології
(дошкільної та корекційної),
Рівненський державний гуманітарний університет
вул. С. Бандери, 12, м. Рівне, Україна

ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ ВИХОВАТЕЛІВ ДО ВИКОРИСТАННЯ МУЛЬТИМЕДІЙНИХ ЗАСОБІВ НАВЧАННЯ В ПРОФЕСІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

У статті обґрунтовано актуальність проблеми підготовки майбутніх вихователів до використання мульти- медійних засобів навчання в професійній діяльності. Визначено сучасний стан та перспективи означеної проблеми

мультимедіа, засоби навчання, комп’ютер, професійна підготовка, підготовка майбутніх вихователів, дитина дошкільного віку, дошкільний навчальний заклад.

1. Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція) // Дошкільне виховання. – 2012. – №7. – С. 4-19.
2. Коджаспирова Г. М. Технические средства обучения и методика их использования: [учеб. пос. для студ. высш. пед. учеб. заведений] / Г. М. Коджаспирова, К. В. Петров. – М. : Издательс- кий центр «Академия», 2001. – 256 с.
3. Корчевський Б. Б. Мультимедійні технології в навчанні. Створення навчальних відеофільмів / Б. Б. Корчевський, В. В. Дякова // Вісник Вінницького політехнічного інституту. – 2010. – №3. – С. 118-123.
4. Нісімчук А. С. Сучасні педагогічні технології : [навч. посібник для вузів] / А. С. Нісімчук, О. С. Па- далка, О. Т. Шпак. – К. : Книга Пам’яті України, Про- світа, 2000. – 367 с
 5. Павлюк Т. О. Підготовка майбутніх вихова- телів до використання комп’ютерних ігор у педагогіч- ному процесі дошкільних навчальних закладів / Т. О. Павлюк // Нова педагогічна думка : науково- методичний журнал.– 2015. – №2(82). – С. 97-100.
6. Стеценко І. Коли потрібен комп’ютер? / І. Стеценко // Дитячий садок. – 2006. – № 41. – С. 2-4.