Новини

Шановні колеги! Ви можете замовляти переклад своїх власних матеріалів (що не публікуватимуться в нашому журналі) англійською мовою, а також складання списку літератури за міжнародними вимогами у наших фахівців. Вартість таких послуг складає 150 грн за сторінку (приблизно 1800 знаків).  

***

Вельмишановні автори!

Доводимо до вашого відома, що Clarivate Analytics припиняє індексування журналу "Наука і освіта" у базі даних Web of Science. 

У зв'язку з припиненням індексування журналу у ВОС було прийнято рішення оптимізувати кількість випусків на рік, тому педагогіка та психологія виходитимуть 1 раз у 2 місяці (тобто до кінця 2018 року вийдуть ще 3 номери, але вони не потраплять у Web of Science).

Звертаємо увагу авторів та читачів на те, що редакція не несе відповідальності за завантаження статей у базу даних Web of Science та правильність інформації у ній.

 

Наголошуємо, що процес рецензування розпочинається з перевірки технічним редактором відповідності Вашої статті вимогам журналу. Далі робота надсилається на розгляд рецензентові (фахівцеві відповідної галузі). 

Шановні автори! Просимо звернути увагу на те, що з 1 номеру 2018 року посилання у тексті оформлюються не як раніше  (наприклад, [1], [2, c. 3]), а по-новому: у круглих дужках прізвище автора - кома - рік видання роботи - (Чебикін, 2010). Якщо потрібно послатися на декілька джерел, варто перелічувати їх через крапку з комою - (Чебикін, 2010; Богданова, 2007; Саннікова, 2015). Списки літератури оформлюємо за тими самими правилами. 

   

 

 

  fnsnf visegrad fund da                                                                 eua konfucius   
Яндекс.Метрика
 
  tempus pedpresa mon.gov observatory